Centrul comercial Sun Plaza

Sun Plaza – Destinație de senzație – 130 de magazine, zona dedicată food & fun cu acces facil

Joburi la Sun Plaza

LA FOLIE angajeaza casieri

Functie: Casieri
Tip job:

Candidatul ideal

Tanar, vesel, comunicativ, dornic de afirmare si de crestere in cadrul companiei.

Descrierea jobului

Cautam casieri/vanzatori pentru cofetarie/gelaterie.

Descrierea companiei

Cu o experienta de 4 ani pe piata cafenelelor si a dulciurilor artizanale, LA FOLIE este cea mai aglomerata cafenea din Iasi. Locatia este renumit pentru dulciurile si produsele de patiserie realizate doar din ingrediente naturale si dupa retete originale. De la inceput ne-am detasat de segmentul cofetariilor clasice deoarece am dorit sa oferim clientilor experiente unice pe care le pot regasi doar la noi.

Pentru ca orice succes are in spate o echipa puternica, suntem in cautarea viitorilor membri de baza ai echipei. Cautam persoane responsabile, sincere, deschise la nou, care invata rapid, se implica activ in dezvoltarea companiei.

Ne intereseaza in mod special colaborarile pe termen lung cu persoane ambitioase ce vizeaza ascensiunea in cadrul companiei si pun pe primul loc dezvoltarea personala.

Pentru orice informatii va stam la dispozitie la nr. de telefon 0755.527.876.

Trimite-ne părerea ta despre site completând formularul pentru păreri clienți. Click aici!