Centrul comercial Sun Plaza

Sun Plaza – Destinație de senzație  – 170 de magazine, zona dedicată food & fun cu acces facil

Joburi la Sun Plaza

Consilier vanzari Miniso

Functie: Consilier vanzari Miniso
Tip job:

Candidatul ideal

Esti serios si responsabil ?
… atunci chiar despre tine este vorba !

Echipa MINISO cauta colegi noi cu sau fara experienta in BUCURESTI.

Ce trebuie sa ai?

Tot ceea ce este necesar pentru a asigura un nivel ridicat de servicii pentru clientii MINISO:
Naturalete, energie, zambet placut, atitudine competitiva, abilitati de comunicare, si in special disponibilitatea de a veni la munca cu placere .
Minim studii medii si cunostinte minime de utilizare PC;
Limba engleza nivel minim conversational;

Ne dorim un coleg cu:
* Atitudine pozitiva;
* Abilitati de comunicare si relationare;
* Care intelege si ii place sa faca parte si sa munceasca in echipa;
* Seriozitate, corectitudine, punctualitate;

Descrierea jobului

Ce dorim sa faca?

  • Consilierea clienților în alegerea produselor MINISO;
  • Promovarea imaginii companiei;
  • Încasarea contravalorii produselor;
  • Aranjarea produselor în magazin;

OFERTA MINISO
• Salariu peste media din piață, bonus de performanță, tichete de masă, prime;
• Acces la programe de dezvoltare personală și profesională;
• Echipă tânără, alături de care să lucrezi cu plăcere;
• Șanse reale de promovare in poziția de Store Manager si Asistent Manager Magazin, odată cu deschiderea noilor magazine;

Descrierea companiei

Noi, cei de la MINISO, ne mândrim să facem parte din brandul japonez cu cea mai rapidă perioadă de expansiune din rândul marilor comercianți, având deja peste 3000 de magazine în întreaga lume.

În 2018 am pătruns și pe piața din România, urmând ca în cursul acestui an să deschidem primele 5 magazine în București, iar până în anul 2020 să atingem un număr de 40 magazine la nivel național, în care vom comercializa produse pentru casă și frumusețe, precum și accesorii digitale.
Suntem o echipă tânără, dar ambițioasă! Și ne căutăm colegi pe măsură!