Centrul comercial Sun Plaza

Sun Plaza – Destinație de senzație  – 170 de magazine, zona dedicată food & fun cu acces facil

Joburi la Sun Plaza

Asistent calitate produse proaspete – Cora

Functie: Asistent calitate
Tip job:

Anuntul nu mai este valabil!

Candidatul ideal

-Absolvent de studii superioare in domeniul sigurantei alimentare/medicina veterinara
-Orientare catre client, responsabilitate
-Nu este necesara experienta in domeniu

Descrierea jobului

– Asigura standardele de calitate si functionalitatea acestora conform normelor legale de calitate in vigoare
– Monitorizeaza si verifica respectarea planului HACCP implementat la nivelul magazinului
– Reprezinta compania in relatia cu autoritatile abilitate in controalele efectuate cu privire la calitatea si igiena serviciilor
– Urmareste realizarea planului de autocontrol, a actiunilor DDD
– Verifica neconformitatile identificate la nivelul magazinului si propune masuri de imbunatatire

Aplica aici.