Centrul comercial Sun Plaza

Sun Plaza – Destinație de senzație  – 170 de magazine, zona dedicată food & fun cu acces facil

Joburi la Sun Plaza

Orsay

Functie: Shop Manager & Assistant Shop Manager & Sales Assistant
Tip job: Full Time

Anuntul nu mai este valabil!

Candidatul ideal:

– Studii comerciale sau economice
– Cunoştinţe în domeniul logisticii mărfurilor şi experienţă în prezentarea produselor
– Interes faţă de modă şi tendinţele actuale din lumea acesteia
– Experienta intr-un post de conducere in comert ( pentru candidatii la postul SHOP MANAGER)

Descrierea jobului:

– Construirea şi dezvoltarea relaţiei cu clienţii prin optimizarea serviciilor
– Consultanţă în domeniul creării unui stil individual al clientelor noastre
– Identificarea cu marca ORSAY şi promovarea acesteia

In plus, pentru candidatii la postul SHOP MANAGER:
– Conducerea magazinului si a personalului din subordine
– Responsabilitatea pentru rezultatele economice ale magazinului

Descrierea companiei:

Marca ORSAY este garanţia modei care exprimă feminitatea şi bucuria din faptul că posedaţi un stil individual. Produsele acestei mărci sunt efectul funcţionării unei firme moderne şi elastice, producătoare de confecţii care posedă peste 4500 de angajaţi şi o reţea de peste 600 de magazine în întreaga Europă. Fiind o firmă relativ tȃnără, caracteristica noastră de bază este o structură de conducere nu foarte adnȃcă şi acordăm o atenţie deosebită dezvoltării angajaţilor noştri.

ORSAY va oferă:

• Mai mult decȃt doar un loc de muncă
• Mai multe posibilităţi de dezvoltare individuală
• Angajare într-un mediu internaţional

Vă rugăm să specificaţi denumirea postului pentru care depuneţi oferta.

Vă rugăm să includeţi clauza care ne va permite prelucrarea şi administrarea datelor personale.

Ne rezervăm dreptul de a răspunde numai la ofertele alese de noi.